Lázeňský hotel PARK, Poděbrady

nám. T.G.Masaryka 1413, Poděbrady, 29001
od 1.090 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví tělo i mysl. V našem lázeňském zařízení poskytujeme léčebné terapie dle principů Ayurvédské (Ajurvédské) medicíny – nejstaršího celostního medicínského systému ověřeného staletími a uznávaného světovou zdravotnickou organizací (WHO). Originální Ayurvedské (Ajurvédské) terapie jsou v našem lázeňském hotelu poskytovány kvalifikovanými ayurvédskými terapeuty z Indie a Srí Lanky. Veškeré používané přípravky a oleje jsou originální, přírodní a nejvyšší kvality. K dosažení pozitivních výsledků je přizpůsobena i strava. Pokrmy jsou připravovány dle zásad zdravé výživy a také dle principů Ayurvédy jako součást celostního medicínského systému.

Kromě Ayurvedských terapií poskytujeme též klasické léčebné a wellness terapie. Zručný tým terapeutů pracuje na vysokém stupni etiky a profesionality.

Další informace

Poskytované terapie jsou zaměřené na:

  • detoxikaci a regeneraci organizmu
  • posílení imunity prevenci a léčbu nemocí srdce a oběhového systému
  • redukci tělesné váhy
  • léčbu bolestí pohybového aparátu
  • rekonvalescenci po invazivních chirurgických zákrocích a chemoterapeutické léčbě

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha Lázeňského hotelu PARK**** zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Jedná se o moderní budovu s bezbariérovým přístupem vybavenou ve standardu „First class“. Veškeré terapie jsou poskytovány v budově hotelu. Hotel má vlastní zabezpečené parkoviště pro 20 vozidel.


Lázeňský hotel PARK**** je moderní budova s 6 nadzemními a 1 podzemním podlažím, je vybavena plně bezbariérovým přístupem a výtahem. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 moderně vybavených dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Pokoje a apartmány jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění. V přízemí budovy je restaurace o kapacitě 108 míst a salonek až se 30 místy k sezení dle stolového uspořádání. U hotelu je zabezpečené parkoviště pro 20 vozidel.

Ceny

Apartmán
2.750 Kč
Cena za parkování (auto)
60
Domácí mazlíček
590 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.090 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.590 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Masáže
Parkoviště
Výtah
Restaurace
Bazén
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Golf
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Bowling, kuželky
Střelnice
Adrenalinové sporty

Mapa

Velká mapa