Pension Rondel, Poděbrady

Čechova 1431, Poděbrady, 29001
od 1.350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 20m

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě.

Další informace

Penzion Rondel má sedm pokojů a samostatný byt který je tvořen čtyřmi pokoji a kuchyňským koutem. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké a mají bezbarierový přístup. Penzion má vlastní parkoviště, jídelnu se společenskou místností pro pořádání firemních akcí, balneo s vířivou vanou, dvěma saunami, relaxační místnost se soláriem.V letních měsících je možné využít posezení na venkovní terásce nebo koupaní ve venkovním bazénu se slanou vodou.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí , připojením k internetu, lůžkovinami, povlečením a ručníky. Jeden z pokojů (pokoj č.4) je vybaven bezbariérovým přístupem. 


V přízemí objektu penzionu Rondel je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím. Naši hosté mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro přípravu jídel a k posezení. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i jídelně. 

Vedle kuchyňky je jídelna s kapacitou x míst, která je vybavena projektorem a velkoplošným plátnem. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (15 - 20 míst k sezení) je přístupná našim hostům po celý den.

Ve společenské místnosti penzionu Rondel je též velká lednice s možností zakoupení alkoholických a nealkoholických nápojů, cukrovinek a chipsů.

Ceny

Apartmán
3.400 Kč
Cena za parkování (auto)
100
Čtyřlůžkový pokoj
2.200 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.350 Kč
Třílůžkový pokoj
1.850 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou mimosezónní. Pro bližší informace o cenách kontaktujte ubytovací zařízení.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Sauna
Solárium
Masáže
Vířivka
Parkoviště
Wellness služby
Bazén

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
TV
WC
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Squash
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 20m
Velká mapa

Pension Rondel: kontakty

Telefon:
+420 602 319 630
Mobil: