Pension Rondel, Poděbrady

Čechova 1431, Poděbrady, 29001
od 1.550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 20m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension Rondel nabízí ubytování v klidné historické části lázeňského města Poděbrady na místě nejstaršího archeologického nálezu ve městě.

Další informace

Penzion Rondel má sedm pokojů a samostatný byt který je tvořen čtyřmi pokoji a kuchyňským koutem. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké a mají bezbarierový přístup. Penzion má vlastní parkoviště, jídelnu se společenskou místností pro pořádání firemních akcí, balneo s vířivou vanou, dvěma saunami, relaxační místnost se soláriem.V letních měsících je možné využít posezení na venkovní terásce nebo koupaní ve venkovním bazénu se slanou vodou.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí , připojením k internetu, lůžkovinami, povlečením a ručníky. Jeden z pokojů (pokoj č.4) je vybaven bezbariérovým přístupem. 


V přízemí objektu penzionu Rondel je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím. Naši hosté mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro přípravu jídel a k posezení. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i jídelně. 

Vedle kuchyňky je jídelna s kapacitou x míst, která je vybavena projektorem a velkoplošným plátnem. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (15 - 20 míst k sezení) je přístupná našim hostům po celý den.

Ve společenské místnosti penzionu Rondel je též velká lednice s možností zakoupení alkoholických a nealkoholických nápojů, cukrovinek a chipsů.

Ceny

Apartmán
4.000 Kč
Cena za parkování (auto)
100
Čtyřlůžkový pokoj
2.800 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.550 Kč
Třílůžkový pokoj
1.850 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou mimosezónní. Pro bližší informace o cenách kontaktujte ubytovací zařízení.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Sauna
Solárium
Masáže
Vířivka
Parkoviště
Wellness služby
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
2
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
TV
WC
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Squash
Tenisový kurt

Okolí

Cyklistika a procházky
Pokud rádi jezdíte na kole, penzion Rondel je pro Vás tou správnou volbou. Půjčíme Vám průvodce, doporučíme cyklotrasy a zajistíme zapůjčení kol. Vlastní kola si u nás můžete uschovat. V okolí penzionu naleznete několik cyklistických tras, pro začátečníky i profesionály. Cyklotrasy:

Poděbrady – Nymburk – Čelákovice (37 Km)

Poděbrady – Rožďalovice (23 Km)

Poděbrady – Nymburk (9 Km)*

Poděbrady – Libice (7 Km)*

* Pokud máte děti, které teprve začínají jezdit na kole nebo sami nejste žádní zdatní cyklisté, pak se určitě vypravte na stezku podél řeky Labe, která se nachází přibližně 30 m od našeho penzionu. Cesta vede z Nymburka přes Poděbrady až do Libice a je asfaltová v celé své délce. Je vhodná nejen pro cyklistiku, ale i pro pěší turistiku a in-line bruslení. 

Golfové hřiště
Osmnácti jamkové golfové hřiště Poděbrady je jedno z nejhezčích lesních a parkových hřišť, jehož první devítka vznikla už v 60. letech 20. století, na výhodném místě na pravém břehu Labe. Hřiště leží na okraji Poděbrad a je rozložené v místech s lesem, loukami a vodou, přechody nejsou dlouhé a hřiště má zajímavý rytmus. Hřiště má zcela rovinatý profil, ale patří v některých partiích k velice obtížným. Největším nebezpečím je množství vodních překážek: struh, potoků, rybníčků a rybníků. A pak samozřejmě stromy. Udržet míč na ferveji je v Poděbradech základem úspěchu. (www.golfpodebrady.cz)

Jízda na koni

V nedaleké jízdárně, na samém okraji Poděbrad, nabízejí rekreační vyjížďky pod dohledem zkušených jezdců. Usednutím na koňský hřbet se rázem ocitnete v jiném světě, projedete se podél řeky Labe, po rozlehlých loukách a lesních cestách. Vždyť ne nadarmo se říká, že nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla. (www.jkpodebrady.cz)

Mapa

Centrum 20m
Velká mapa