Penzion Polabí, Přerov nad Labem

Přerov nad Labem 317, 28916
od 690 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově zrekonstruovaný **** Penzion Polabí se nachází v krásném Polabském kraji, pouhých 20 km od Prahy. Lokalita Penzionu je klidná s výhledem na přírodu. Náš vstřícný personál je připravený postarat se o Váš odpočinek tak, abyste prožili krásné dny v příjemném, útulném a moderně vybaveném prostředí. Perfektní servis je pro nás samozřejmostí. Součástí penzionu je Wellness a sport zázemí, kde kromě široké nabídky masáží je možné navštívit saunu, zacvičit si v tělocvičně, v případě je také možnost zapůjčení kol včetně vybavení. U penzionu pohodlně zaparkujete na parkovišti, které je hlídané kamerovým systémem. Na své si přijdou i děti :-) Venku je pro ně připraveno dětské hřiště, velké prostory na běhání a trampolína. V případě letních dnů je možnost zajistit dětský bazének. V areálu Penzionu dále máme minigolf nebo stolní tenis.

Další informace

VYBAVENÍ POKOJŮ

  • Samostatná koupelna s wc a sprchovým koutem
  • LCD Televize, Minibar

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá kontinentální snídaně formou bufetu a připojení k internetu.

Celková kapacita penzionu je 8 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány (22 standardních lůžek a 11 přistýlek)

Ceny

Apartmán
1.530 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
690 Kč
Přistýlka
300 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Pronájem kol
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vířivka
Wellness služby
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
33
Dvoulůžkové pokoje
8
Kapacita restaurace
70
Počet apartmánů
3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace s kapacitou 70 míst uvnitř a 20 míst na terase, v příjemném, ozvučeném prostředí, nabízí kvalitní kuchyni i nápojový servis. Ideální místo na konání svateb, firemních akcí, oslav atp. 

Součástí restaurace je oddělený konferenční sál s možností projektoru, ozvučení, plátna, flipchartu atd. 

Kongresové možnosti

Firemní akce

V našem Penzionu je možost pořádání fiermních akcí, svateb, oslav atp. 

Slouží k tomu prostory restaurace, kterou lze využít celou, ale i jenom část (zadní salonek). S možností projektoru, ozvučení, flipchartu... Nabízíme široké občerstvení v podobě bohatého rautu, jak teplého tak studeného a samozřejmně Coffee Breaku. 

V případě svateb zajišťujeme kompletní výzdobu, svatební hostinu "na míru", ale také zařídíme obřad a další přání novomanželů.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Minigolf
Půjčovna kol

Okolí

Přímo ve vesničce, kde se Penzion nachází je Skanzen lidové architektury, který určitě stojí za návštěvu. Je zde romantický renesanční zámek s vodním příkopem a  muzeum Moto-Velo. V okolí max. 20 km lze navštívit Výstaviště Lysá nad Labem, kde se takřka každý víkend konají různé výstavy (Exotika, Koně, Chovatel, Auta, Vánoční trhy, Květiny...) Dále je v okolí zajímavá zřícenina kaple sv. Kříže. Ke kapli vede turisticky značená cesta ze Starého Vestce (cca 5 km od Penzionu). V obci Ostrá je Botanicus, který určitě stojí za to navštívit. Ale co je asi nejzajímavější v našem okolí je známá lokalita Kersko ve které byl natáčený známý český film Slavnosti sněženek. Návštivit tak můžete malebnou českou hospůdku, ve které se ve filmu dohadovali, zda bude divočák se zelím nebo se šípkovou :) Možnost je i ochutnání minerální vody tzv. Kerky. Pro rodiny s dětmi určitě stojí za zmínku a za návštěvu velké zábavné centrum pro děti, ale i dospělé MIRAKULUM, které se náchází ve městě Milovice nad Labem, cca 14 km od Penzionu. Milovice n/L jsou zajímavé i vojenskými prostory a starými budovami, ve kterých žili vojáci a jejich rodiny. Vzhledem k velkému počtu cyklostezek je lokalita vhodná pro cyklisty. Známá a zajímavá cyklostezka je z Nymburka do Poděbrad (Lázně a kolonáda) kolem řeky Labe. Více památek a tipů na výlety Vám rádi doporučíme a více popíšeme přímo u nás.

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa