Penzion Záhornice, Záhornice

Hlavní 137, 28903
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází uprostřed Čech v kraji dubových lesů, polí a mnoha desítek rybníků. Je to centrální bod odkud je na všechny strany k mnohým památkám a přírodním krásám blízko.

Další informace

Týden Vám nestačí, abyste je stihli všechny navštívit. Penzion je zachován v původní architektuře z roku 1860. Je situován ve středočeské vesničce Záhornice, s památným kostelíkem a zvonicí, ze 13 století. Je to blízko Lázní Poděbrad , Českého Ráje, českých hradů a zámků, poblíž přírodního koupaliště s čistou filtrovanou vodou v Městci králové a ptačí rezervace Rožďalovické rybníky Natura 2000. Vpřírodě uvidíte volavky šedé a bílé, mořského orla na rybnících divoké kachny a labutě. 

Nabízíme pro Vás sedm apartmánů včetně předsíněk a koupelen se sprchovými kouty nebo vanou, každý o velikosti 20-30m2 s celkovou kapacitou 24 lůžek. Penzion má velké uzavřené diskrétní atrium - nádvoří, zahradu se stříhaným trávníkem o rozloze 1200m2. 

Penzion je nekuřácký, lze kouřit na nádvoří.  

Nabízíme vám k zapůjčení grilovací troubu pro sele, pojízdný lávový plynový gril. Využít můžete ohniště v nádvoří. K dipozici máme 8 jízdních kol. Zahrát si můžete petang, stolní tenis aj.

Snídaně

Součástí všech apartmánů je kuchyňka, kde si snídani můžete připravit.

Naproti penzionu je krámek s potravinami otevřený ve všední den od půl osmé, v sobotu a v neděli pouze do devíti hodin. Penzion je nekuřácký, je možné kouřit na nádvoří.

Zásobování potravinami a běžným zbožím je z krámku vzdáleném 100m.

Stravování včetně cateringu pro větší akce je třeba předem dohodnout.

Ceny

Apartmán
590 Kč
Cena za osobu
550 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč

Při pobytu na jednu noc, při venkovních teplotách pod 10 stup. C , může být účtována cena o 50 - 100 Kč vyšší.

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Skupinám poskytneme příjemné prostředí pro jejich akce.

V penzionu je možno pořádat semináře, svatby, školení, třídní srazy, večírky, a jiné akce. Za tímto účelem je možné si při včasné domluvě zarezervovat celý objekt.

Pro větší společnost je nutno si zajistit catering.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol

Okolí

Vzdálenosti významných historických a přírodních památek:

Hlavní město Praha 55 minut, Pohoří Krkonoše, město Hradec Králové a Pardubice, památné město Kutná Hora , Čáslav, Český Ráj, zámek Loučeň do 60 minut, Zámek a středověká krčma Dětenice, Kolín, Jičín, Prachovské skály, zámek Nechanice, Staré hrady, zámek Mcely do 30 min, Lázně a golf, Poděbrady, jezdecký klub, koupaliště na jezeře, Slavníkovské hradiště v Libici, Nymburk, středověké hradiště Češovské valy atd. do 20 minut. 

Mapa

Velká mapa